Törölt nick Creative Commons License 2016.09.12 0 0 14926

Nem egy nagy waszizdasz és minden van. Támla is, ülőlap is, ez egy próbadarabos leharcolt szék.
Szóval lekaptam a díszburkolatot, ettől még ugyanúgy használható maradt. Aztán az ülőlap 4 csavarjából a 2 hátsót hosszabbra cseréltem, kapott egy támasztó anyát alája és visszaraktam. Így a hátulja megemelkedhet akkora szögben amekkorára akarom. Az ékpárna csak pótlék, szerintem sokkal értelmesebb eleve olyanra csinálni a széket ami egyénileg pont jó, mint rátornyozni akármit. Azt is bajnak tartom a pót-ékpárnával, hogyha az ottvan, tutira nem lehet jó a karfa a háttámla se, sehogyse, képtelenség. Nem lett beletervezve eredetileg, nem beszélve arról, hogy egészséges gerincű átlagemberre szabták mindet, olyan meg nem létezik. A jelenlegi széklapot is kihajítom, mert rövid, széles, kopott (64kiló vagyok 176 centihez) Készítek bele egy akkorát ami funkcionálisan tökéletes lesz.

Talán látszik a képen mi az alapötlet lényege, de mint mondottam ez így ebben a formában persze nem maradhat, mert csak a csavarokon nyugszik, nincs alátámasztása és beszakadhat az a vacak műanyag széklap-test.

Előzmény: Törölt nick (14925)