staiger Creative Commons License 2016.09.11 -1 0 8418

én ezt nem próbáltam mert már előtte olvastam hogy a mikro örlemény a jó melyből már a nyelv alól is elkezd kioldódni a hatóanyag. és csak a kék szőlő tehát nem piros és főleg nem fehér. azért mert a hatóanyag tartalom 10x . nem mindegy hogy 1 kanállal vagy 10 kanállal szopogatsz el. Na most a szőlőmag örleménytől olyar ne várj hogy reggel beveszed és majd 3 óra múlva amikor kimégy a szabadba majd akkor nem leszel allergiás. ez csak tűzoltásra jó . rajtad van a nyavalya az órrod már beszűkült és taknyos. amikor elkezded a szádban feloldani mert a mikro örlemény az nem serceg a fogad alatt nem karistol nem olyan mint a homok nem recseg hanem szétoldódik szétmálik . na ekkor pár percen belül már érzed hogy csökken  az orrviszketés és a megdagadt orr nyálkahártya elkezd visszahúzódni. de ez a hatás nem is tart sokáig mert ahogy bekerül a véráramba úgy ki is ürül csak közbe mint egy antihisztamin kiüriti a negatív hisztamint a véredből.  valamivel lassabban hat  olaj préselvény de egy kicsit lassabban ürül ki is. ha a dr chen liposzomás vitamint szeded kb 3-4 óránként akkor annak is hasonló a hatása. azt nem tudom hogy gyógyszerek mellett ezek hogy működnek én a mostani idényt is átvészeltem gyógyszer nélkül de szabadban egyszerre  csak 1-2 órát tartózkodtam. a munkahelyen és itthon ezekkel a segédeszközökkel jól elvagyok . tüsszögés is csak nagyon ritkán van. márpedig az antsz jelentés szerint túlvágyunk a csúcson . ennél már csak kevesebb lesz 15 nap múlva meg már csak alacsony szint lesz. már most is kevesebb őrleményt eszek. http://oki.antsz.hu/files/jelentesek/aktualis.pdf

Előzmény: lazy g. (8417)