Petra-25 Creative Commons License 2016.08.21 0 12 57503

Akkor már hárman valljuk azt (remélem azért sokkal többen csak azokat nem látom)mint Móricz Zsigmond hogy : "Gyalogolni jó!" Nem akartam szólni, csak olvasok itt de -Smiley- olvtárs ténykedése azért elgondolkodtat. Egy egészséges, épkézláb ember ne lenne képes 10-15 km-t gyalogolni? 5 éves a lányom, de már legyalogolja simán a nagyapjával. (Máshol kibeszéltük ezt azt hiszem) Mindenhova kocsi, és kocsi?Na meg jó minőségű út? Nanemár! Hány olyan település van a Csereháton, meg még sokfele az országban ahova jóformán egysávos út vezet, és jóesetben terepjáróval járható? És ott élik az emberek a mindennapjaikat, nem szórakozásból járnak az uton. Aztán ha meg valaki nem ért vele egyet, akkor megkaphatja azt amit én a Bükk topik 1808 hsz-ben, 2015.05.21.-én. (Jééé pont ma egy éve!) Figyelem a ténykedést, a hsz minden szava ráillik amit nekem címzett írtó lovagiasan. Veletek pasikkal nem mer emberkedni. Persze itt egy semmitmondó nick mögé bújva azt se tudjuk hogy F/L. Bár ahogy nekem hajtott olyat egy FÉRFI nem tesz. 

Sok hasznos hozzászólást olvastam itt a helyi lelkes emberektől akik a szivükön viselik az ügyet, és nem tántoritja őket vissza a kudarc, az akadályok amiket az ilyen emberek elibük görgetnek. Remélem jövőre a kiscsaládommal ellátogatunk a Börzsönybe! ON! Érdekel az a Börzsönyi Kék! OFF.

Előzmény: Törölt nick (57487)