Istvan.o Creative Commons License 2016.08.19 0 1 18531

sziasztok.

ma értünk haza alykanasból a hotel letsosból.

messziről kerülendő kategória, senki ne menjen oda! először olyan putri szobát kaptunk, hogy minden tiszta retek volt. a csapokról 1centis vízkő lógott le. elzárni a csapot a párom nem tudta, én is csak alig. a "terasz" olyan volt, hogy kimentem, velem szemben 2 szobaajtó, amit simán elértem, másik oldalról meg szemben a másik szoba "terasza". nem hittünk a szemünknek. persze kivertem a balhét, másnap kaptunk is újabb szobát, de az sem volt köszönőviszonyban sem a katalógus képeivel. a többi magyart az alagsorban szállásolták el, nem tudom milyen szobában voltak, de az az iszonyat csatornaszag ami a folyosón terjengett, igen émelyítő volt. vicc, hogy az egész hotelben nincs mikró. mondjuk szerintem a magyaroknak direkt a legtrágyább szobákat próbálják adni.

egyébként alykanas nyugodt hely, a tenger rendben van, zakynthos szép. érdemes kocsit bérelni, de nem az utazási irodán keresztül, mert kb mindenhol olcsóbb.

ha csak egy partra akar valaki kirándulni akkor ajánlom gerakast, valami hihetetlen tiszta és nyugodt ott a tenger.

 

egy biztos, hogy én többet a neckermannal sosem utazom. meg persze a letsosban sem szállok meg. :)

jó nyaralást mindenkinek aki még ezután fog indulni!