editke826 Creative Commons License 2016.08.16 0 0 39629

Köszönöm szépen a választ! Az oldalad nagyszerű. Azt is köszönöm, a többi olvasó nevében is. Mindig csodálattal tölt el, milyen elkötelezett emberek vannak akik időt, fáradságot nem kímélve közzé teszik amit tudnak vagy amiben hisznek. És magas színvonalon.

Még próbálkozom, eddig főként a B.A.R.F-ról olvasgattam angol és német nyelvű oldalakon. Segítségemre lehet, hogy a szüleim kifogástalan minőségű húshoz juttathatnak a háztáji tenyésztés révén. Ugyanakkor kicsit vissza tántorít amit írsz, hogy teljesen el kéne hagyni a tápot - mert nem tudom bírom-e szuflával anélkül. A taurin szükséglet, ásványi anyag arány, omega zsírsavak stb. Minderre figyelni kellene, a húshoz adagolni dolgokat megfelelő arányban, meg van amit csak időnként, szóval szinte már egy félállás! :-) Én meg ugye, dolgozó nő vagyok, két gyermek édesanyja, néha alig érem utol magam, szóval nem tudom. De aztán lehet, mert ez a függés-dolog nagyon idegesít, hogy nem tudom időnként hússal kínálni, legalább fogápolás címén egy kis rágódni valóval.

Úgyhogy átgondolom. Jó volt olvasni, hogy van azért, aki szerint nem annyira elszállt gondolataim vannak :-)

Előzmény: banda-vezér (39628)