baloghgabor67 Creative Commons License 2016.07.28 0 0 823

Üdv Mindenki! Egy ideje járok kempingezni, de ahogy a kor halad, így egyre nehezebb pár dolog a sátrazásban (felállítása - a sátornak :D ; a földről való felkelés a matracról, még ha magasabb is; viszonylag nagy sátor is kicsi, de a kocsi tele van vele; hazafelé bepakolva a kocsiba szinte alig fér már minden). Szóval szerettem volna lakókocsit (lakóbuszról már nem is álmodozok), de anyagilag soha nem fog sikerülni (tudom, ha így állok hozzá! :) ) De meglepve tapasztaltam, hogy létezik még sátras utánfutó, sőt itt olvasva Sokakat, meglepően nagy alapterületű sátor varázsolható belőle, gyorsan; kényelmes: magasan van a futón lévő ágy, amiről könnyebb lekászálódni; a cuccok egy része elférhet akár a futóban is, de a kocsiban így már biztosan! Arról nem is beszélve, hogy 100-200 ezer forintért akár elfogadható állapotúhoz is hozzá lehet jutni (?)! Míg a legolcsóbb, használható lakókocsi is félmillió körül lenne. Szóval olvasgatom a véleményeket, lapozgatok vissza, és majd lehet lesznek kérdéseim is. Találtam egy szintén klassz oldalt, ahol az alapok vannak ( http://diojet.hu/index.htm ) De akinek vannak jó tanácsai egy kezdőnek, azokat szívesen várom. Inkább jövő tavaszra tervezném a vásárlást, de ha valakinek volna alkalmi vételben jó állapotú utánfutós sátor eladó, akkor szóljon! Köszönöm, hogy itt lehetek! Remélem hamarosan már a tapasztalatokat is megoszthatom?! ;)