wdriver Creative Commons License 2016.07.13 0 0 6009

köszi, reméltem hogy még indulásotok előtt segíthet valamit a beszámoló ha időben érkezik :-)

 

odafelé tehát a guglimepsz által is javasolt úton mentünk, de korántsem lehet megcsinálni annyi idő alatt..

ááhhh... végig 90-nel számol gondolom, de jó ha fenn a Murányi résznél tudsz 20as átlagot :-) durva kanyarok, hajtű meg minden, nagyon szép, de olyan mint nálunk egy mátrai rossz minőségű út, felfelé már sajnáltam a kocsit is, váltogatott meg meleg, gumiszag is volt már annyi kanyar volt, vezetni még elvezet ha nem félted a futóművet de a többi rally résztvevő nem élvezi annyira sztem hogy jobbra balra dülöngélsz órákat és már úgy tűnt mindjárt ott vagyunk..

én voltam a buta mert azt gondoltam emlékeimben, hogy a Pari közelebb van. de aztán útközben nézem, majdnem Poprád..

oda meg ha magas Tátrába megyünk eszünkbe sem jut Hatvan és Salgótarján felé menni, hanem marad a 2es út meg felfelé, aztán jobbra Liptós rész és Poprád.

 

szóval odafelé út ami nekem nem tetszett:

Bp, M3 Hatvan, Salgótarján, Rimaszombat, Tiszolc, Murányhuta, Szepesvéghely, Káposztafalva.

 

vissza már szépen megvettem a pályatikettet :-) és

Poprád, autópálya Liptószentmiklós (itt waterpark is) aztán Rózsahegy, Donovaly, Besztercebánya, Zólyom, Hont, M2 - Bp.

de ha csak Fátra vagy PL-Zakopane a cél akkor nem veszek pályamatricát hanem kikerülöm a Banska Bystricai részt és ennyi.

 

Előzmény: juuli (6007)