duckstory Creative Commons License 2016.07.06 0 0 464

Sziasztok! Én is a csigánál tanultam vezetni.Az elmélet aránylag hamar megvolt de oktatóra nekem is várnom kellett. Innentől kezdve pont a fordítottja a tapasztalatom, mint az előttem hozzászóló Bogdán Evelinnek! Tetszett hogy volt lehetőségem megnézni a kocsit és az oktatóval személyesen is beszélni. Így dönthettem hogy maradok vagy másikat kérek. Az oktatás nálam is a kormányzással és a jelzéssel kezdődött. Néha kis segítséggel de az óra végére már használtam a pedálokat is! Jó ütemben haladtunk mert a harmadik alkalommal már ki mentünk a faluba, ahogy az oktatóm mondta. Ismerősök alig hitték el hiszen még csak most kezdtem! Ami fontos h rögtön az első órán elmondták hogy evvel a kocsival addig nem szabad elindulni amíg ég a vészjelző, illetve amíg fel nem emelkedik a karosszéria mert a javítás költsége legkevesebb 50 ezerről indul. Etikátlan a vizsgát megkerülő dolgokról szó sem volt! Rugalmas volt az időbeosztás. Mindig találtunk nekem is megfelelő időpontokat. Egyéni kérésem is volt a hegy és a lejtőmenet, mert így kipróbálhattam a motorféket is. Illetve, az autópálya használata mivel sokat fogok a szüleimhez vidékre lejárni. Úgy érzem, hogy nagyon jó oktatást kaptam a vizsgám is elsőre sikerült! Az oktatóm neve: Lambert Vilmos és mindenkinek csak ajánlani tudom!