pecs-edem Creative Commons License 2016.07.06 0 1 22330

Különleges állapotba kerültem a 4x betöltése körül, megtalált a szerelem (vagy a fellángolás?) A klasszikus tünetek ezt mutatják, mert korábban is volt ilyen, ismerem az érzést, teljesen levett a lábamról, a gyomromban émelygést érzek, állandóan az a személy jár az eszembe, semmihez nincs kedvem, még a szexhez sem, ez az igazi plátói érzés, van mint amikor tini voltam akkor volt ilyen, egyszerre csodás és szörnyű érzés, ez ellen mit tehetek! A sz. tárgyát kétszer láttam, és olyan kisugárzása van, hogy kocsonya lesz a lábam, ha rá gondolok, a gyomrom behorpad, étvágytalan vagyok, rózsaszínben látom a világot, és közben szörnyű gondolatok is kerülgetnek, hogy ez teljesen őrültség, hiszen van egy szép feleségem és egy gyermekem, az illető hölgy nem a mai világ által plántált női ideáll(tehát nem a sex motivál, pedig azt imádom ff lévén), én meg nem szeretnék hűtlen lenni, és a gondolataim máris azok. Mert nem a felseség a szerelem tárgya, ez szörnyű!

Mit lehet tenni?, elfelejteni!, de még találkozni fogok vele, és akkor még lehet gond, hú jaj.

 

pecs edem