Rezsee Creative Commons License 2016.06.27 0 0 1934

Ha lakókocsi, akkor inkább keress rá a kiadó felállítottakra! Eléggé benne vagyunk a nyárban, de még találsz üres helyet pl. Rovinjban, Jófogáson is hirdetik! Egy próbának mindenképpen jó lehet a kempingezést illetően, közben ellesitek a sátorozás fortélyait! Ha leosztod a lakókocsis árat, akkor szinte egy árban van azzal, mintha kifizetnéd a placcot, személyeket, áramot stb. viszont nem kell elvinned (megvenned!!!) a fél házat! Ezzel együtt én jobban szeretem a sátrazást, az az igazi kaland és mindig tudom mire, milyen minőségre,tisztaságra számíthatok, mert a lakóknál is van azért szórás és nem mindig adják vissza képek a valós állapotot, erre érdemes figyelni. Ha mégis sátor, akkor ahogy mondták az alvás fontos. Mi 20-25 cm-es felfújható vendégágyat használunk ill. jómagam a szivacsos napozóágyat preferálom. Sajnos ez is helyigényes... Kell egy 50 m-es hosszabbító, mert volt, hogy a 20-30 m kevés volt. Nekünk bevált a kis koffer, ami asztallá és 4 ülőhellyé nyitható! Elsőre kicsinek tűni, de egy átlagos testalkatú felnőtt is simán mellé tud ülni és jóval kisebb helyet fog, mint a külön asztal székekkel. Nem mellesleg még pont felfér a tetőre a box mellé! A hűtő sarkalatos dolog a komfortérzethez!!! Én egy kicsi abszorbciósat viszek, a legjobb persze a komresszoros, de ez is bazi nagy helyet fog el relatíve. A 12V-os hűtőtáskák szerintem nagyon szükség megoldás. De valami kell!!! Tejnek, vajnak, felvágottnak, halnak és nem utolsó sorban az italok miatt, ami nálam a másik sarkalatos kérdés! Tetőbox tuti kelleni fog! Venni, kérni, kölcsönözni! Egy fél csomagtartónyi cuccot elnyel. Egy kempinget nehéz kinézni, inkább a környéket lőjétek be, a többi adja magát. Mi legtöbbször nem a neten kinézett kempingben kötöttünk ki, mert nem volt jó placc, nem tetszett a part élőben stb. stb. Igaz, mi nem a csúzdás, attrakciós, hanem a csendesebb, családias táborokat szeretjük! A vízközeliség, a fák alatt elaludni, ahogy lassan elcsendesedik a tábor...megfizethetetlen!

Előzmény: Kookaburra (1921)