Törölt nick Creative Commons License 2016.06.25 -1 0 48373

Engem mindenesetre kihúzhatsz emiatt a potenciáli vásárlóid listájáról, pedig be fogok napelembe ruházni...

Pedig ott voltál az elején. :DD

Milyen napelemet veszel?

Olyan szögleteset? :))

 

Ezzel te is kiérdemelted a trolltartót részemről, pedig érdekelt volna egy "rész-sziget vagy hibrid" üzem.Ha ilyen bicskanyitogató formán tudsz csak megnyilvánulni és el is akarod adni a portékádat, akkor szerintem alkalmazz valakit, akinek több érzéke van a kommunikációhoz és megoldja ezt helyetted.

Érdekes dolgot feszegetsz, mert biztosan akadnak olyanok, akik simán lenyelik azt, hogy hülyének nézzék őket beszélgetés helyett, pusztán azért, mert el akarnak adni valamit, aztán ezért benyelnek mindent.

Magad is egész jó példát mutatsz ebben, amikor kijelented, hogy egy műszaki berendezéstől azért fordulsz el, mert nem tetszik, ahogyan a neked szimpatikus figurákat valaki nem tartja egészen olyan szimpatikusnak, mint te.

Mindamellett honnét szoptad, hogy én ide eladni jöttem?

 

Dícséretes, hogy napelemekbe fogsz beruházni, költsél minél többet rá, előnyödre fog válni.

De azért azon érdemes elgondolkodni, hogy a megépülő Paks2 után, amikor a hálózat majd belefullad a rengeteg energiába, mennyire lesz kívánatos a további betáplálás.

Azért csak keresd a jó kommunikációval rendelkezőket, azok az igazi partnereid!

Előzmény: BSOD64 (48363)