rainman Creative Commons License 2016.06.25 0 0 40496

Nem lesz idegem végigolvasni.
Ahogy látom, az origóról szól legfőbbként, mint tartalomszolgáltató.
Emlékszem az altavizsla bevezető kampányára, valami koleszos dologra kellet rábukkanni a vizsla segítségével.
Én műszaki lótifutiként a hőskort a hozzáférés-szolgáltató szemszögéből éltem át. a folyamatos fejlesztéseket.
Igen, BBS-eztem 1200 bitpersec-es modemmel, (telcomtech, vagy hogy hívták) elment az 56k-s kapcsolatig az analóg modemek világa. Jött az ISDN, két csatorna igénybevételével 128K volt a csúcssebesség.
Bejött a DSL, ma már viccesnek nevezhető fel/le sebességgel.
Satöbbi, satöbbi.
Ma a jobb helyeken optikát kötnek, ha van aki kösse.

két menetben akkora leépítést csináltak, hogy!
Manapság meg a telekom honlapján sorakoznak az álláshírdetések, hogy létesítő, hibajavítő szakértőket keresnének... olyan feltételeket támasztva, hogy...
és akiket találnak.... egy négylámpás intracom ISDN NT-t nem képes kicserélni, amikor egy lámpája sem világít,  aszongya, alközpontos hiba, alközpontos kimegy, (32 évet húzott le telekomos-és jogelődjei-ként,) ránéz az NT-re, és ledöbben, hogy ezt a telekom dógozója működőképesnek ítélte?

Anno a telekom figyelt az imázsra.
 PL. lefoglalta magának a HTC, HTD, HTE rendszámokat, mint arculati elem. Aztán egy ideje gázfutár, meg hasonló cégek viszik az egykor arculatos rendszámokat.
Életem része volt, de manapság nem tudom sajnálni őket.

Leépítés után mókatársat keresnél, de nem találsz? Hát így jártál....


 

Előzmény: Bolivian Dancer (40495)