saválló Creative Commons License 2016.06.08 0 0 636

Sokat megyek egy évben az igaz, és általában erre a diesel a "jobb" választás, de vannak kollégáim akik már megunták a sok "problémás" dieselt, és ilyen futásteljesítményre már benzinest vettek.

 

Ők ezt mondják....igaz többet eszik, de legalább nincs turbó, és esetleg befecskendező gond vele.

Mondjuk a második állítás nem teljesen igaz mert nemrég volt benzinesem is néhány évig, és annak éppen injektor gondja volt, de szinte fillérekért ki lettek cserélve igaz bontottra.

 

Inkább a dieselt nézegetem, többek között a C-Maxot is, mert kínomban már mindenfelé megfordultam....10-12 év körüli jó állapotú, nem lepusztult, nem leharcolt, nem elhanyagolt autót nehéz találni, a sokat futott dieselekre ez főleg érvényes.

 

"Viszont én nagy részt kisebb távokat megyek és az nem feltétlen jó egy dizel autónak."

 

Mindenki ezt mondja, van a  családban diesel is csak rövid távokon van használva semmi gond vele.

 

Egyébként köszönöm mindenkinek a segítséget, tanácsokat, sajnos ez nem mindenhol "természetes", itt igen hál istennek.:)

 

 

 

Előzmény: Henrik686 (634)