Tojglius Creative Commons License 2016.06.06 0 2 29983

Szia!

 

Arra már nem emlékszem, hogy árban mennyi volt Meerun a TP vs AI árkülönbség, talán a régi hsz-eimben rendesen le is írtam!

Az biztos, hogy mi nem vagyunk se nagy evők, se nagy ivók... tény, hogy nem sajnáltunk magunktól semmit, soha, de esténként 2 pohár bor, két korsó sör, napközben inkább víz, jegeskávé, néha egy-egy koktél... és így emlékeim szerint annyit ittunk el, amibe maga az AI felár került... viszont a 3 kajából egy nekünk felesleges volt...

 

Megérni viszont akkoris megérte volna ha nem "isszuk le az árát", mert az AI-nek számomra nem az az előnye, hogy "annyit iszom amennyit akarok" hanem az, hogy ha előre kifizettem, akkor ott helyben még tudatalatt se kezdek el azon morfondírozni, hogy mi milyen drága, kell-e a korsó sör, vagy elég most egy pohár... ergo csak az a dolgom, hogy jólérezzem magam... :)

Viszont Meerun a koktélok nem voltak benne az árban és sztem tipikusan a koktél nagyon kevés helyen van benne az AI-ben...

(viszont volt benne pár extra program, naplementés hajókázás, zátonyos hajókázás, lakott szigetre hajókázás)

 

 

 

 

Előzmény: Smash71 (29974)