SkyTherm Creative Commons License 2016.05.30 0 0 24788

Persze! Jogos amit írsz.

 

De úgy  gondolom, ma már minden lehetőséget számba kell venni, és meg kell hallgatni.

Nem azt mondtam, hogy váltani szeretnék, de kíváncsi vagyok, és és ha egy elég jó lehetőség adódik, azt gondolom meg kell ragadni.

 

Persze, lehet nagy csalódás lesz az egész, de azért szeretném itt, fórumon is megkérdezni, hogy aki hallott vagy találkozott ezzel a gyártóval, az miket hallott róla, jót vagy akár rosszat. Én nemrég vagyok még a szakmában, 6 éve csupán, és eddig egyetlen gyártóval dolgoztam, viszont, ahogy a piacot most látom, lenne igény más termékekre is. Mivel én egy konkrét előadásra megyek, ahol csak a szépet és jót fogják mondani, így kellene az ellenpólus is tőletek. Mik a buktatók, milyen a minőség általánosságban, mennyire jó a garanciájuk, mennyire megbízhatóak? Minőségi gyártás van, vagy spórolós, lengyeles?

 

Vagy Lengyelről nem is akartok jót mondani?

 

Azért itt kérdem, mert itt olyan szakemberek kommentjeit olvasgattam eddig, akik nem ma kezdték, láttak már elég sok mindent, megvan a szakmai biztos alap és tapasztalat, és kívülről fújják a szakma minden egyes fontos pontját!

Előzmény: kiss_atti (24787)