johny121 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 6137

Szia "figurahuszár"! Sajnálom, hogy te is kifogtad ezt a HIV-őrületet! Velem is előfordult már, hogy kesztyű nélkül vették a vért, aztán persze agyaltam is rajta sokáig, pedig igazából ez főleg a vért vevőre lehet veszélyes.Teljesen tanácstalan vagyok, hogy a gyógyszert kezdjem-e újra, ami nekem használt, de sok kellemetlen mellékhatása volt, és amikor abbahagytam, hamarosan visszatértek a kényszerek. Ördögi kör ez: kipróbálnám az 5 HTP-t, már meg is jött, de most meg azt vettem a fejembe, hogy lehet, hogy a kapszulában van a vírus, már "vizsgálgattam" is őket.Tudom, hogy ez agyrém, de mégis jönnek ezek a rohadt kényszergondolatok. A szűréssel, meg véradással az a gond, hogy ahányszor elmegy az ember, annyiszor adja meg magát a kínzó gondolatnak, az meg "röhög" egy jót, és "várja" a következő alkalmat. Sokszor el sem hiszem, hogy ez én vagyok, és hogy teheti az ember tönkre az életét a nagy semmi miatt, amikor élhetne teljesen normálisan. Egyetértek azzal, hogy a pszichiátria egy meggazdagodási iparág a legtöb orvos számára, akik csak a recepteket gyártják, de azt nagyon "bölcsen" tudják csinálni.