feherflamingo Creative Commons License 2016.05.18 0 0 141

Szia,

 

mostmar en is egyre batrabb vagyok :) ma meg aludt a gyerek,levagdostam a mostmar megnyultnak es keskenynek tuno leveleket,amit amugy kb egy honapja mar probalgattam,es szerintem ennek is koszonhetem (mint ahogy te is irtad,hogy potolni probaljak azt amit elvesztettek),hogy hozzak az uj hajtasokat(nem leveleket csak) :) ma vettem eszre,hogy egy kis Moonshine is kukucskal a foldbol!!!!! :) hat en  uuuugy orultem!!! es egy masik sima sarga szelu is! ez csak azert fura,mert eddig evekig stagnaltak,csak ugy elvoltak szegenyek,most meg 2-3 honap alatt rengeteget szepultek :) koszonhetoen Nektek :)

 

 

Tapozasra a nyuszi kaki jo szerinted? nekem az volna keznel :))))  mar ugy,hogy aposom nyuszikat (is) nevel,o mutkor mondta,hogy ad ha kell a viragokra,de oszinten szolva feltem,hogy kiegetem oket ... de most kiproballnam,ha az is adna nekik egy kis pluszt.

 

Whitney. En nagyon szivesen kuldenek Neked,megbaratkoztunk,jo olvasni amiket irsz,nekem van belolle jo par,es lassan en is uj lakasba kene koltozzek :))) at gondolod,es ha kell,irsz. Aztan ha nekem kell valami,es lesz elado valakinek,vagy csereje,akkor cserelunk. De ez most ettol fuggetlen. Amugy biztosra nem tudom,hogy Whitney-e,mert Black Coral volt a cserepere irva,de nem az ugye..........nem olyan.Van meg egy fajta aminek nem tudom a nevet,de kepet most nincs turelmem idevarazsolni,holnap hatha sikerul :)

 

Na,huzok,holnap ugyanitt :)

 

UI: toltsetek fel szep kepeket,legyen mit nezni! es irjatoook!!!!!!!!!!!!

 

Előzmény: forescate (140)