kalos1 Creative Commons License 2016.05.16 0 0 13842

Az érdekes amit írsz habár én a cikkszámokat nem nézegettem inkább azt néztem,hogy mindegyik termék csillagozva van 3-5 csillag-ig de igazából a leírásba természetesen mindegyikhez az van írva,hogy milyen kiváló minőségű termék de személyes tapasztalat volna jó ,hogy például valaki beépített egy lemförder kormány gömbfejet és normál használatba mondjuk kibírt 4 évet vagy csak 1.5 évet mert nem mindegy vagy egy ruville vízpumpa kibírta a csereperiódust vagy menet közbe azt már cserélni kellet vagy a gates szíjjak is bírjak  vagy hamarabb kell őket cserélni mint a csere periódus az árra meg igazán nem tudok mit mondani mert ahogy számolgattam és az előző hozzászólásba is írtam itt Vácon ha mindent megvennék az autóhoz a bárdi-nál vagy az unix-nál akkor olyan bő 100e ft-ra jönne ki a kovács autó meg olyan 70e plusz posta még ha mindegyik termék olyan volna is ami 5 csillagos és ezeknél a termékeknél a leírásba mindnél az van írva ,hogy 50-60 éve az autóiparba vannak tehát ebből ki indulva nem lehetnek rosszak én inkább attól félek ,hogy megveszem a drágább 4-5 csillagos alkatrészt és ugyan úgy 1-2 év múlva cserélhetném mint ha a 3 csillagos kicsit ismeretlen nevű alkatrészt venném meg  mert megennék ezt is azt is a kiváló minőségű magyar utak.