Buchenwalder Creative Commons License 2016.05.13 0 0 7860

Ajkán szereltettem be a Gősi gázautószervízben(268ezer2012ben rejtett gázcsonkkal). Ő tanácsolta az olajzót(ez 18ezer volt), előtte felhívtam a Bácsgépkert(beszerelés 200ezer2012), tőlünk 200 km, nem jut eszembe, hol a telephelyük, ők azt mondták, nem kell bele. Gősi és mások szerint japánautókba kell, a Totalcaron azt írták, fölösleges bele, nincs értelme. Szerintük annyi pénzből gázálló szelepeket is be lehet szerelni. Nos, én Gősinek hiszek, pedig ez szakmai kérdés. Lengyel Stag elektronika van benne, Gősi azt szereti, de azt szerel be, amit kérsz. Én hittem neki, a Totalcar szerint a Stag injektorok szarok. Gősi-műhely 2 km-re van, Totalcar 150km-re. Szelepolajzó 6200/l 7000 km-re elég, 11 cseppenés /min. A volt Suzuki-szervízben, ahol szervizeltetem, láttak gázos  Lianát szelepkenő nélkül, szörnyen nézett ki a motorbele. Ők is azt mondták, szelepkenő és  nóproblémó. Úgy legyen. Azzal vígasztalom magam, hogy nincs igény a bontott Sx4-motorokra, legfeljebb majd veszek egyet bele, ha agyonvágja a gáz.

Előzmény: Sanzistift (7850)