youlcsi Creative Commons License 2016.05.12 0 0 480

Sziasztok!

nem igazán kérdésem van, inkább csak nyűglődök, ideges vagyok, úgysem tudok odafigyelni ma már semmire...

szóval holnap megyek gasztróra. 2 hete kaptam az időpontot, és nagyon hosszú volt ez a 2 hét.

2 éve ugyan volt egy látogatásom orvosnál, de tk 6 éve nem vizsgáltak... szóval van mit bepótolnom. zanzásítva hasmenés (3 éve, epeműtét óta nagyon gyakran nyákos, és ezt általában fájdalom jelzi előre), köldök körüli fájdalom, gyomorégés, savas felböfögés.

A vizsgálat apropóját az adta, hogy hasi fájdalommal 2 hete kórházba kerültem. nem derült ki, milyen gyulladás, adnexitis és appendicitis között vacilláltak, de egyik sem igazolódott be, és így persze az enteritis is felvetődött. gyógyszerrel, antibiotikummal teljesen rendbejöttem másfél hét alatt... persze a hasmenés azóta is ugyanúgy van, mint ahogy előtte is.

Nincsenek illúzióim, készülök lélekben arra, amit az orvos holnap mondani fog... de mégis időnként felvetődik bennem annak a lehetősége, hogy talán mégsem akar majd tükrözni... van erre reális esély?