Jávorfácska
2016.04.21
|
|
-1 0
87
|
Ha Jézus megváltott és Isten mindent megbocsát úgyis, akkor egyáltalán van miért aggódni? Bármikor megbánhatunk mindent és megtérhetünk, ez nem is olyan rossz ajánlat...
Ezekről a topiknyitó sorokról most a következő jutott eszembe: Istenhez térni, megtérni, az olyasmit is jelent szvsz, hogy hazatérni, hazatalálni végre. Talán nem mindegy, ki mikor érezheti úgy, mennyi átszenvedett, vagy tévelygésekkel teli év után, hogy végre hazatalált.
Vitatkozni továbbra sem tudok, és nem is szeretnék, csak addig maradok itt a topikban, míg tűrhetőnek érzem a légkört:)
|
|