Csanad Bejan Creative Commons License 2016.04.16 0 0 51

Sziasztók! én nemrég rendeltem valamit az Alibaba.com-rol de sajnos átvertek!! Mondom hogy mi történt : Rendeltem egy Xbox one Conzolt ami 150$ értékbe volt , nem is volt gond mind adig amig el nem küldtem a pénzt , persze ingyenes volt a szállitás meg minden DHL jött volna , az Iparos a végen ki találta hogy nem elég a pénz mert többe kerül a posta Kölcség amire számított , és azt mondta hogyha rendelek meg legalább 2 xbox one akkor fogja tudni csak  küldeni , persze még kellet volna küldeni 300$ , és mondtam hogy felejtse el , mondtam neki hogy semmi gond ha nem tudgya küldeni az Xbox one , akkor küldje vissza a pénzt : nah itt jönn a csavar , erre azt írta hogy csak 90-napon belül tudgya vissza küldeni , mert hogy ez a cég politikája !!! erre teljesen ki akadtam , de nem volt mit tennem igyhát várnom kell , és úgy érzem várhatóm azt a pénzt , mert soha nem fog vissza jönni , ugyan úgy vissza tudgya küldeni ahogy én küldtem neki , de fojton a 90 napot emlegeti , el küldtem a PI...a de semmi , ezt azért írtam le hogy legalább ti tanulhat ok az én hibámbol és nem követitek el ezt a hibát ! Nem mondom hogy kicsi összegbe nem lehetne rendelni , de igy Szívás !!! Én egy életre lemondtam az Alibaba.com -rol nagyon figyeljetek oda hogy hogyan rendeltek az oldalról mert sok kamu cég van !!