Spectral Lumenoid Creative Commons License 2016.04.12 0 0 739

Sziasztok a növénykéim megindultak szépen úgy látszik a a gökérre való gyúrás elmélete jelytálló lett. Megosztanék egy személyes tapasztalatot, megvettem álmaim trafóját egy lumatek 250 wattos digitális dimmelhetó trafót ez szép és jó vettem hozzá egy sunmaster cool deluxe típusú izzót amit 7200 kelvinesként árusítanak az izón lévő kód alapján lelt találatok szintén 7200kelvinesként írják ( sunmaster oldala ) aztán a sunmaster oldalán cool deluxe nevű termék nincs miután beüzemeltem szép sárgás fehéres fénnyel kezdett dübörögni itt kezdődtek a gondok elég jó szemem van, volt szerencsém valóban 6500 kelvines izzóval és kékes fehér színe van, ennek meg sárgás ami egyértelműen 3000kelvines szóval ez egy baromi nagy átverés, aki tudja kerülje ezt a terméket ha csak nem 3000 kelvinestt szeretne venni máshol 5000-6500k van feltüntetve egyértelműen marketing betegség egy fórum hozzászólói közt találtam " this pruduct is actually do not exist " magyarán ez a termék valójában nem létezik, meg is jöttünk kérem szépen, ma össze ütöm a Piláth Károly féle webkamerás spektroszkópot és megnézem a sprektumát bár egyértelmű a 3000k de azért megadom a kegyelem döfést 10 rongyomba került ez a tanulópénz képek a növényeimről nemsoká jönnek, sziasztok szép dél utánt kívánok.