Bandipilot Creative Commons License 2016.04.12 0 1 85904

IGENIS LEHETSEGES sajat erobol elerni mindezt. A sajat magad altal hosszu evek soran megkeresett penzbol, kolcsonbol, ismerettseg nelkul, kitarto munkaval es persze nagyon sokmindent feladva a maganeletben, egy kis szerncsevel igenis elerheto ha az ember nem adja fel es kemenyen kuzd azert amit el szeretne erni. A kulonbseg az eltelt idoben rejlik, akinek minden megvan mar az elejen (penz, kapcsolatok, stb) annak gyorsabban megy, mint annak akinek nincs sok penze es kapcsolatai sincsenek, es igy probalkozik. De lehetseges es erre is van sok pelda a magyar repulos eletben. Ezen kivul azoktol se vitassuk el az elhivatottsagot es szakmai hozzaertest, akiknek esetleg mar az elejen minden adott volt. Ettol meg ok is ugyanugy dolgoztak, tanultak, gyujtottek az orakat hogy eljussanak oda, ahol tartanak. 

 

Aztan ezek a kommentek a tisztelt sarkanyrepulos szaktarstol, hogy "ugyanazokat kovetelik meg a pilotaktol mint a kamionsoforoktol" azert ez enyhe tulzas...

 

Termeszetesen rengeteg penz, ido, tanulas es kitartas kell a fenti minositesek megszerzesehez, de egyaltalan nem lehetetlen az atlagembereknek szamara sem. Volt szerencsem eveken keresztul szervezni pilota talalkozokat (amelyekre ezuttal is sok szeretettel varunk mindenkit), ahol az otthoni szimulatoron gyakorlo virtualis pilotaktol egeszen a 787 kapitanyig mindenki jelen volt, es ugymond egymasnak atadva a tapasztalatokat, ismerttsegeket gyujtve probaltunk osszekovacsolni egy kozosseget, amelyen belul a tapasztalt kollegak segitik a kezdoket. Ezeken a talalkozokon nagyon sokan voltak olyanok is, akik nullarol, keves penzzel, ismerettsegek nelkul indultak es a hosszu evek soran eljutottak a legitarsasagokhoz es ma is ott dolgoznak. En ezt a folyamatot a magam es masok peldajan latva eltem at es kisertem vegig, es ennek alapjan mondom hogy minden lehetseges, csak akarni kell... 

 

Szerintem az altalam belinkelt cikk igen jo valasz volt az indexen megjelent irasra, ami tobb ponton tartalmazott tulzasokat, ferditeseket, altalanositasokat es a sarkanyrepulos szakerto kollega maganvelemenyet. Valoban jobb lett volna egy olyan "szakertot" megkerdezni a temaban, akinek van gyakorlati tapasztalata a temaban es jobb ralatassal bir az emlitett dolgokra mint a nyilatkozo ur.

 

Udv.