Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.09 0 0 1347

Nekem a saját magam tesztelése mindig is fontos szempont volt,

 

Ez főképp igaz a pisilésnél ,hogy a hólyagom mennyit képes tárolni, mennyi időt vagyok képes eltölteni WC nélkül. Éppen ezért kedden volt a határaim jelenlegi felmérése amit most szerenék megosztani:

Az egész úgy kezdődött, hogy reggel felébredtem, és eszembe jutott, le kellene tesztelnem a jelenlegi végső határt, meddig vagyok képes szárazon tartani a bugyim ? El is indultam hát ital beszerző körútra, vettem egy 1,5 literes ásványvizet, és 2 db 1,5 literes zöld teát  ez barátok közt is 4,5 liter :) Itt hozzá teszem hogy nem az egészet terveztem benyakalni, hanem először elkezdem az egyik teával, azután az ásványvízzel leöblítem, majd ha mardad hely a pocakomba, akkor apránként a másik tea következik. De mindenek előtt egy utolsó pisilés elengedhetetlen teljesen kiüríteni a hólyagot erre én 5 percet szoktam szánni, igyekszem az utolsó cseppig ki pisilni magam, hogy a holyag a lehető legüresebb legyen. Aztán miután ezzel megvagyok, a legkényelmesebb helyzetben leülök, és elindítom az időmérőt : fontos szabály, hogy a megivott folyadéknak egyenletesen és folyamatosan kell kitöltenie a neki szánt helytet, szóval nem egyhúzásra  vedelni, hanem szépen nyugodtan inni de folyamatosan és egyenletesen. Igy is tettem, az idő elindult az első kortyok pedig elerték a pocim. Telt  az idő, és elfogyott a 1,5 literes tea. Amikor ez megtörtént, ránéztem az órára és vártam 15 percet, utána kibontottam az ásványvizet hogy leöblítsem a teát🙂 Szépen fokozatosan fogyott a 1,5 literes palack tartalma, viszont a pocakomat egyre teltebbnek éreztem, és egyre kedvetlenebül fogadta be a vizecskét de csak sikerült elfogynia🙂 Ezután úgy döntöttem szépen kívárom a hatását filmeztem, olvastam, pakolgattam, mikor  elkezdte éreztetni a hatását a zöld tea és a víz eleinte persze semmi különös nem volt, csak akkor éreztem hogy pisilnem kell ha nyomkodtam a holyagom alap helyzetben semmi jelentős de tudtam, hogy ez nemsokára megváltozik.... Tovább telt az idő , és szépen fokozatosan felépült a na most már pisilnem kell, aztán a menj el WC -re Most , majd utána a ha nem mész el, fel fogok robbanni érzés. Éreztem, hogy a pocakomból áramlik a megivott ital a holyagomba, egyre jobban éreztette magát, egyre érzékenyebb lett ahogy mozogtam, vagy leültem, és lassan kezdett domborodni is. A hasamat elég teltnek éreztem , tudtam hogy ez a kezdet az elfogyasztott 3 liter, még hallatni fog magáról. próbáltam nem a pisiléssel törődni figyelmen kívül hagyni a köldököm alatti részt, és mindent úgy csinálni, mintha még egy csepp pisi se lenne a holyagomba. Ez elég jól sikerült is, figyeltem arra, hogy ha ülök akkor azt nyitott lábbal tegyem ne legyen merev a testtartásom, a járásom természetes legyen egyszóval mint akinek semmi baja. Egyszer csak el kezdett görcsölni a hasam, ami annak a tipikus jele hogy a holyagom a köldök felé fog emelkedni... Ez nálam 10 percig tart hogy görcsöl , aztán lassan elmúlik, és marad a nagyon feszítő érzés és a nagyon kell pisilni,. Amikor görcsöket kapok, annyi engedményt teszek, hogy simogatom a hasam, ez valamiért ( lehet csak pszichológia ) enyhíti a fájást... De még ilyenkor is próbálok a lehető legnyugodtabb maradni . Mikor elmúlt ėreztem a duzzadt holyagom hogy már a köldök felett van picivel kemény volt domború, és belülről nagyon feszített már.. Úgy döntöttem felállok, és jarkalok kicsit, hogy eltereljem a figyelmem ahogy felálltam igen megnőtt az inger , mert a gravitáció húzta lefelè a pisivel telt holyagom és nem tudtam egyből egyenesen állni, észrevettem hogy kissé előre hajolok, és reflex szerűen a hasamra tettem a kezem. Egyből végig futott az agyamon, hogy ez egy pisilni kell testtartás, és így ösztönzöm a testem a pisi táncra stb... Ezért lassan kiegyenesedtem , ( a holyagom előre domborult) és levettem a kezem onnan és elkezdtem sétálni a lakásba lassú járássál, figyelve arra, hogy természetesnek tünjek , és lazának. Volt egy pillanat mikor úgy döntöttem megpróbálok 5 percig széttárt lábakkal egyenes testtartással mozdulatlanul állni . Nagyon nehéz volt, iszonyatosan feszített és lüktetett nem is sikerült az 5 perc csak 3 utána muszály volt járkálni, vagy mást csinálni. Elhatároztam hogy leülök, és megpróbálom csak a záró izmokat használni és nyugodtan ülni . Ahogy leültem jobb lett picit de folyamatosan feszitett  és nyomott szurkált is de sikeresen üldögéltem mintha nem kellene pisilni laptoppal igyekeztem elterelni a figyelmem szerintem egy 20 perc telt el, mikor éreztem nem megy tovább az üldögélés mert nagyon fáj az se segített hogy kicsit ringatóztam vagy hintáztam mondom ha ezen kívül mást is teszek, az feltűnő szóval inkább ujra felállok lássuk mi történik. Felálltam, és kaptam egy hatalmas nyomást amit alig bírtam elnyomni mikor kicsit jobb lett elindultam a mosdó felè gondoltam egy kis kinzást adok magamnak a végére Leültem a WC re és csak üldögéltem persze folyamatosan fészkelődtem már mert túl sok volt az WC közelsége eltelt az utolsó 10 perc mikor érezem bármit csinálok pisilni fogok nem tudom tovább visszatartani. addigra a hólyagom miatt terhesnek néztem ki, és tényleg nagyon fájt már, minden mozdulat hasogatott... Azt akartam hogy tényleg csak akkor pisiljek ha már semmiképp nem megy a visszatartás ezért fogtam egy 2l mérő edényt a wc elé tettem megnyitottam a csapot és erölködve próbáltam a WC-n ülve mozdulatlanul tartani mintha semmi baj nem lenne ez gyötrelmes volt 1 percig se ment már kb 45 mp mulva megindult a visszatarthatatlan pisi magam elé kaptam a mérőt és elkezdtem hatalmas erővel pisilni. A megkönnyebbülés fergeteges élmèny volt, libabőrös is lettem belé annyira jo volt azt hittem sose hagyom abba a pisilést szó szerint éreztem ahogy zsugorodik a holyagom mikor abbamaradt a Sugár, ránéztem a merő edényre, és az 1554 Ml mutatott én szerintem ez egy konzisztens eredmény de mindenképpen szeretném javitani a holyagom a pisi után kicsit fájdogált gondolom mert rohamosan esett a belső nyomás de egy idő után elmúlt szóval így telt a keddi nap tényleg próbáltam csendben szolidan tartogatni feltűnés nélkül de néha nekem is pipilnem kell 😊