repcsepista Creative Commons License 2016.04.02 0 0 1282

                     Áppp... rilis -dilis bolondja, felmászott a Toronba, megkérdezte hán óra... há háá hááá...
              1.: Felteszem a 66 Bblost krds: te eltudod képzelni hogy van ollan f ff fff... fogjanak mekk fogjanakmekk fff... hogy valami??? - na vala ki...aha vala valla god... G.O.D.??? -dog??? -na ha harapós ham ham ham... máris kin vala valla... bibipp bibipp bibis... Mégegzer neki f ff fff... OLLANOK NAK NAK NAK LÉTRE JÖNNI, AMI KINT NYOMORT (SZELLEMI) SÖTÉTSÉGGED S FÁJDALMAT OKOZ TUDATOSAN SON SON OSSOOOO... OSZTÁN VAN EGY OLLAN SZADISTA DÖGÖG DÖGE AKI FILA... mondjam végig jájájjjj... szóval csak ugy hogy... HOGY JÖTT LÉTRE A KINT A BETEGSÉGET S HALÁL KIVÁNSÁG GOD OKOZO ZZZ... Tupasz csak hogy szomoruság GOD? - én sose tudtam elépzelni... zerintem tese őse mis tise... na itt van a pörrr...düllőiáiáiááá...
              2.: Nagyon fontos lenne...előbb a KIN??? NINCSAK KIN KINBA BABA...KIN KINBA VAGYUNK... na most tovább...akik a másik lényt...nem kelle hogy ember...zember rémber megtudz verni...Na a közvetlen közelembe... italos az illető s veri a feleségét s bántalmaz mindenkit... ezt hogy tegyük zsebre... NA MOST AKIK A TOPPOK TOPÁN VANNAK AZ EGET ROBBANTÓ...NA MÁR AZ ATOM-THERMŐ - HERMÓ - GERMÓ FEGYVEREK MIND ELAVULTAK... monduk miért akarnak... MÉG NAGYOBB HATÁSU FEGYVEREKET...ZERINTEM MINDENKI AKI BEZARI AZ FÉL A KICC PALESZ TINA-TUL, Tiszán innen Dunán tul...
               3.: Tröhá, most csak ANNI-TT hogy az AMCSIKNAK MEG OROSZOKNAK ELŐBB EGYBE...de csak az lehet...azaz a két legerősebb VEGYVERZETT NÉP -PÉK... minden Palesz Tina- tinia rettegőt le kell fegyverezni...pösze hogy csatlakozik kina india meg minden...na az U.K. S jewUKa...(nincsak Saudi IsraElia???) na azokkal lehet egg gizs...na CSAK AKI KEZET EMEL IS BÁNTÓLAG AKÁR EMBER ÁLLAT...AHA...MINDENKI CSAK VEGETA...IGEN IGEN A HUSEVŐ CARNIBAL RAGADOZÓ ÁLLATOK BESTAI DÖGJEIK IS...AMI MEGMARAD MEGMARAD...AZ ESZIK GYEPET... na megtudjuk oldani hogy előbb átállásként NAGY dömölc GOMBÓKAT (szalma szecska) adunk nekik...
              4.: Monduk...tota kézi fegyverekkel minden embernek fel kell fegyverKezze (lásd JEWusa s most ugrik a majom...) magát... na aki csak bántólag kezet merne emelni oktalanul... AZT MEG AZOKAT IRTÓ DE KEGYETLENÜL FELELŐSÉGRE KELL VONNUNK... ( az ami benne az SOSE VOT SOSE LESS...NINCSAK A FÁJDALOM MEG KIN AZ MILLEN FÁN TEREM, A KERTEITEK KÖZEPIN ÁZNAK...) NINCS MENEKÜLÉS SE ITT SE OTT S HA VALAKI MÁR CSAK SZÓVAL IS BÁNTALMAZZA AKÁRKIT EMBER ÁLLAT ZÖLDSÉG... ANNAK... VAD VAD VAD... a DÖG BELEESETTTT... 
               Isten juhus jóhus...de a lóhus is meg a husángja... uge jó kis Áp háp hap hap hap juh -huj huj hujj...
...Még gyüvök...figyeljétek mert azt történik pontosan amit álmodok... Jó az álmodázás...nincsak még semmi nem volt...mikor mondtam hogy JEWucsa vacs vacs vacsinga... Wach (Vácci)Tower rrr...