Cookie_Girl1234 Creative Commons License 2016.03.12 0 0 1681

Napsütéses szép napot! 

Áprilisban lesz 2 éve,hogy nem tudtam írni.Egyik napról a másikra.Teljesen felismerhetetlen lett az írásom,mintha nem is én lennék.Előtte való nap a kertben dolgoztunk,azt hittük csak megerőltettem.Pár nap múlva sem javult,ezért elmentünk a kezelőorvosomhoz.Ő rögtön küldött vérvételre,az nem mutatott semmit,egy másmik orvoshoz is küldtek,ott azt mondták csak találgatok és nem akarok tanulni,iskolába járni.A kezelőorvosomnak ez rögtön furcsa lett,mivel ismeri a családomat,engem és tudj,hogy én nem ilyen vagyok.Ha ő nem erőlteti,hogy csináljanak CT-t,MRI-t,akkor lehet mai napig nem tudnák mi bajom van/volt.Sokáig vaciláltak az ADEM és az SM között,végül SM-et diagnosztizáltak.Most 16 éves vagyok és tegnap szúrtam be az 1. Avonex injekciómat.Tudom,nem szabadna,de rákerestem a neten,pontosan mit is tartalmaz,hogy segít a betegeken.Aztán rátaláltam erre a fórumra.Ti tudtok ezzel kapcsolatban tapasztalatokat mondani?Nàlam a mellékhatások közül egyenlőre a végtagfájalom,hidegrázás és izzadás jelentkett.

További szép és tünetmentes napot! :)