Szilviaszilvia Creative Commons License 2016.03.06 0 0 1675

Sziasztok!

2 éve kezdődött a problémám. Egy reggel nem tudtam felkelni...homalyos látás,nagy szedules, gyengeseg. Pár nap alatt rendeződött. Ezt megelozte egy rosszullét, ébredés utan bal oldalamra dőltem..szedules..gyengeseg..azonnal injekcioztak kimerultsegre hivatkozva. Majd bal oldali arcidegzsabara gyogyszert kaptam. 1 év elteltével ujabb rosszullét..a szedulestol eros hanyingerem,fenyerzekenyseg..rosszabb latas. A faradekonysag nem múlt. A szedules bő 1 het utan szűnt meg. Nehezlegzes..lassu jaras..kordinacios problemak..kez remeges felemeleskor..kez zsibbadas. Neurologiara kuldtek,ahonnan tovabb az Mr-re. Mire odaertem (tobb,mint 3 hónap várólistára) ujra elojottek a bajok..ma lepem at a 3.hetet, hogy nem vagyok jol. A szedulesre gyogyszert kaptam..homalyos latas..fenyt,hangokat nehezen toleralom..bal oldalon zsibbadas,inkabb a karom..hatfajas..nyeles problema par alkalommal..gorcsos zsibbado arcfajdalom..

Ért stressz az utóbbi években..tartosan beteg gyermeket nevelek..de eros egyéniség vagyok..ez mar nem egy pszichés dolog..fizikalisan arnyeka vagyok onmagamnak. Itt vmi ok van. Az mr 3-an megtortent..eredmeny hamarosan erkezik..majd neurologiai konzultacio. 

Mivel turhetetlennek tartom mar es annyi mas vizsgalatom volt tobb iranyban,ami valoban életminőséget ront..igy rakerestem a tunetekre..es tipikus sm-et kaptam..mast nem. En nem vagyok net bujo..de hihetetlen h evek ota kutatjuk ezt az embertelen rosszulletet..idorol idore tovabb tart es nincs vmi meg,hogy kapjak ra celiranyosan gyogyszert v barmit,ami ebbol kihoz. Ez valoban sm lehet? 

Tovabbiakban nogyogyaszati..urologiai..nefrologiai vizsgalatok..fuleszeten egyensuly proba..kardiologian minden vizsgalat volt..erre 2 eve gyogyszert is szedek rendszeresen. A fogyasom meghatarozo lett..nem vagyok dietas tipus..valtozatos,valasztekos etrendet tartunk be. Nem tudom meg mi erdekes info...lanyom lombikbol fejlodesi rendelleneseggel es veleszuletett betegseggel szuletett..most a 6. évét tolti. 

Erdekelne a meglatasotok,hogy valoban erre szamithatok? (az mr eredmeny meg nincs a kezemben)