Törölt nick
2016.03.03
|
|
0 0
501
|
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 2-5
Rendesen elvert minket a Chicago... Ez nem Mrazek napja volt....A Blackhawks játékosai jó nagy bombákat küldtek a kapura, több gól is született ebből! A Panarin és Kane kettős nagyon jó volt ma, nem tudtunk semmit sem kezdeni velük... :( |
|