Törölt nick Creative Commons License 2016.03.03 0 0 501

Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 2-5

 

Rendesen elvert minket a Chicago... Ez nem Mrazek napja volt....A Blackhawks játékosai jó nagy bombákat küldtek a kapura, több gól is született ebből! A Panarin és Kane kettős nagyon jó volt ma, nem tudtunk semmit sem kezdeni velük... :(