BUSZNYI Creative Commons License 2016.02.26 0 0 424

"A portrétartományt meg rosszul tudod. 24 mm-el is lehet portrézni."

 

Attól mert azzal is lehet attól azért még nem neveznék egy nagy látó obit portré tartományba tartozónak. Halszem obival is lehet portrézni, de azért még sem azt ajánlott. ;-) 

 

Előzmény: Peti--- (423)