BUSZNYI
2016.02.26
|
|
0 0
424
|
"A portrétartományt meg rosszul tudod. 24 mm-el is lehet portrézni."
Attól mert azzal is lehet attól azért még nem neveznék egy nagy látó obit portré tartományba tartozónak. Halszem obival is lehet portrézni, de azért még sem azt ajánlott. ;-)
|
Előzmény: Peti--- (423)
|
|