Krisztin50 Creative Commons License 2016.02.20 0 0 10000

Apropó látom másnak írt válaszaidból hogy bölcs vagy.Most kapaszkodj meg a libuci tudod mit eszik?Royal canin médim kutya tápot,most nem volt így ivartalanított kutyáknak való royált kapott.De kedvence a starter.Persze füvet már ha van salátát.A menő még a kenyér főleg a bele.mindenféle takarmánnyal próbálkoztam már.Sajnos ez még akkor kezdődőtt mikor megvoltak a kutyáim mindig velük evett.Evidens hogy búzát nem adhattam nekik.Nagyon drága a royal canin.Megpróbáltam jó minőségü kutyatápot vinni.Hidd el vagy 10 félét kipróbáltam.Oda sem ment hozzá.Még a macska tápot persze royálból abbol is a sőrcsomó mentesítőt vagy mi a túró t fogadja csak el.Akutyák mentek a szokása maradt pipunak inkább nem evett ha nem volt kutyatáp.Kivéve a nyarat az udvarban nincs fű el kell mennem szedni.Na azt töménytelen mennyiségben eszi.Akkor sokkal kevesebb kutyatápot kell vennem.Esetleg mivel próbálkozzam termények ,tápok közül???kukorica,búza árpa vegyes dara liba táo kacsatáp indító,nevelő befelyező tritikálé már kilőve!

Előzmény: Krisztin50 (9999)