ooomm Creative Commons License 2016.02.20 0 0 20989

Egyszer élünk én meg azt mondom....miért járjak egy kopogós műszerfalú műanyag belsejű ''sosem romlik el '' autóval ami nem nyújt semmit azon kívül hogy sosem romlik el...amit tudjuk hogy nem igaz mert  ilyen nincs maximum kevesebb/olcsóbb gondok vannak vele....Nekem is van nem egy ismerősöm japán szarral és van velük gond rendesen legyen az diesel avagy benzines.Persze van aki túl vállalja magát egy prémium kategóriás géppel és ha ki kell adni 1-2-3 százezer ft-ot  szervizre akkor agyba főbe ócsárolja a 7-8-10 éves 2-3 milliós kocsiját ami új korában volt 15 millió ft,vagy átül valami pici szarba és onnan magát nyugtatva mondogatja hogy de jó nekem mert már nincs audi.....közben meg ott motoszkál a fejében hogy de jó is volt az élmény amit nyújtott .... :D  Én egy e60-ból ültem át egy 2.0 pdtdi multitronic a6 -osba ami tudom itt sok mindenki szerint nagyon szar választás de azoknak üzenem vagyenek egy e 60-at... :D  Ezeket az autókat már lehet ''fillérekből'' javítani ahoz képest amilyen kategóriát képviselnek! 

Előzmény: saválló (20988)