mellesg Creative Commons License 2016.02.18 0 0 641

Az lesz a az, a fekete hajú. Csak én azt hittem az egy férfi azzal a randa nagy bajusszal. A hangja az mondjuk különös volt nekem mindig, csak azt hittem még mutál... Azért olyan mutálatos... Érti, ugye? 8-) 8-)

 

Biztos, hogy nem Újbudai, egyrészt mert sosem vidám, másrészt mert láttam egyszer egy Bugyi felé tartó buszon.

 

Hogy hívják azt az új polgármestert, aki nem a Molnár Gyula? Na, azóta, mióta az van, azóta még a nap sem úgy süt, mint régen. Semmi nem épül azóta. Molnár Gyula bezzeg egyes egyedül felépítette a 4-es metrót és még azt is megengedte, hogy más kerületbe is átmenjen, pedig megtehette volna, hogy csak a XI. kerületben járjon. Mert amúgy mi a fenének is kimenni a kerületből? Van itt minden.

 

Le kellene zárni a kerület határait amúgy, mert átszivárognak más kerületekből az Újbudai Derű és Jólét Köztársaságba a gazdasági menekültek.

 

A metrósofőrök meg bújócskáznak, azt meg ma vettem észre. Amikor beér az állomásra, akkor gyorsan lehasal az összes. EGYSZERŰEN NEM LÁTSZANAK. Ennek vajon mi értelme?

Előzmény: messze lg (640)