józsibácsi456 Creative Commons License 2016.02.17 0 0 111938

Udv! 

Nomost az elmelkedesbe belefer nehany gondolat. Mer nem art nehany aprosagot figyelembe venni. Csak idepotyintem a meglatasom ,ami megintcsak nem torveny.

 

Mindenki arra szorja ki a sekelt ,amire jonak latja. Ez az en nezoszogembol ,van aki erti erti,aki nem az is jo. Hatha masok is olvassak ,es valamire jo,hogy itt koptatom a kormom.

 

En ilyen vackokat ,dominokat ,meg mittomen a budos eletbe nem hasznaltam.A kocsmaba is csak kartyaztunk, biliard ,meg sakk volt .

Nem voltam raszorulva sose,hogy kimondottan ramenjek,mer megallt a tudomany..Pedig nehany kobmeteren tulvagyok , ha nem is egy erdon ,de lehet egy felen. Nyilvan en mast,maskent  csinalok. En nem szaladgalok sehova  terepre tokolni. Ha megyek,akkor restauralni ,ha nem lehet elhozni vagy mittomen. Volt amikor az acsoknak segitettunk ,oszt kimentunk. De ez nem surun van. Es nem is vagyok raszorulva,hogy epuleteken gurizzek , betonoszlopokat furnerozzak ,logjak a teton...Mast csinalok A muveletek osszetettek. Kezdva a szelezetlen beszerzesetol a feluletkezelesig. Nem egy nyomorult gepet visittatok 1honapon korosztul reggeltol estelig. Ezer nekem hiaba ilyejo-meg olyan jo az a Festo. Nem veszem meg . Annyit semnifelekeppen nem er nekem Amim van azt hasznalom,es kesz. Azok is profi elektromos kezigepek ,es nem tobbszazezer sekelbe kerulnek, darabja. Van amelyik  45eves.

En ugy latom ,hogy itten azok a vackok helyett inkabb sokkal fontosabb  egy nyomorult fureszgep  a tarsasagnak ,ami nem hullik szet,meg olyan gyalu,ami normalis alapanyagot csinal es satobbi.Majd ha mar minden nelkulozhetetlen vacaksag megvan,es mar a 10 darab makita,dewalt csiszolo,marogep ,profi maroszerszamok szeles valaszteka  meg minden szirszar melle nagyon kell egy taviranyitasos  festo is (mer mar a nap se ugy kel fel ahogy kene )akkor meg kell venni..Csapolas? Felsorolni se konnyu oket.A nagyja kezzel is megcsinalhato ,csak kell moge valaki,aki tokoleszik rajtuk.

 

Amugy ki tuggya ?Lehet valakinek nelkulozhetetlen , es nagy haszon felmillaert valami kezi bizbaring. 

Előzmény: Törölt nick (111921)