Márk0422 Creative Commons License 2016.02.16 0 1 226

A 4.kerületben a vishay hungari váci út 56 alatt lévő cég egy szar minden lószart ígérnek de semmit nem tesznek ez érdekébe ki dolgoztatják a beledet szar 95 ezer forintért még betegre sem tudsz elmenni azt várják el tőled hogy legyél bent pl 40 fokos lázzal velem volt olyan műtöttek térdel 3 hónap a részleges felépülési idő magyarán mondva akkor állhattam lábra és műtét után el telt egy hét még mindig a kórházban vagyok és azt mondták hogy eltelt egy hét kellene jönni dolgozni mondtam hogy nem tudok mert kórházban vagyok és 3 hónapig nem állhatok lábra elkezdik őket nem érdekli csak legyek bent és dolgozzak mint állat amikor álló nehéz fizikai munka őket nem érdekli semmi csak legyen meg a darab szám zaklattak minden meggyes nap hogy menjek már fenyegettek elegem lett és kiléptem amúgy szabadságoddal nem te rendelkezel hanem ők mondják meg mikor mehetsz el ha van gyereked és netán halálos ágyán van és el akarsz menni hozzá kiröhögnek és annyit mondanak hogy irány dolgozni leszarnak egy nagyon egy kegyetlen és minden szart ígérő cég  hogy ennyit fogsz kapni annyit fogsz kapni sehol semmi  ha el mész netán interjúra körbevezetnek a gyárban és egyből az ott lévő operátor szol hogy ne gyere ide mert nagyon rossz