Carspray Creative Commons License 2016.02.04 0 0 14678

Igen, van alapozó-töltő-töltőalapozó..... Így van... én véleményem szerint egy wash primer majd száradás utáni sima töltőzés "párti" vagyok....... de alapvetően fenn tartom innen a semmiből, látatlanban hogy nem a füller kihagyása a gond. Gittre-szín elvet nem onnan venné észre az ember hogy x idő múlva rozsda jelenik meg, az sokkal súlyosabb esztétikai hiányosságokat okozna.... De nyilván a biztosat csak akkor lehetne mondani ha az ember kicsiszolná teljesen.... Én alatta keresném a problémákat :) 

A gittek nagyrészt poliészter műgyanta kötőanyagúak.... Ezek tapadása ELSŐsorban a teljesen fényes fémtiszta felületeken a legjobb. Másodsorban felérdesített, ép, régi fedőlakkokon.....  Na meg ugye epoxy-n.... De az megint egy külön eset...... telibe fémtisztára csiszolt kocsiknál használják inkább, mert mire elér az x-edik elemre, berozsdál, és azzal szigetelik, izolálják a felületet..... 

Összetett téma, nyilván semmi közöm hozzá, csak annyi hogy valamelyik oldal védelmére keltem, de egy kicsiszolást és tanulmányozást megérne....... hogy mégis milyen alapfelület volt meg mik is azok a bizonyos rétegek :D 

Előzmény: ksyy (14676)