emily48 Creative Commons License 2016.02.02 0 0 6022

Most kocsi megijedtedtem, hogy lymeos lehetek. Eddig biztos voltam benne , hogy trauma váltotta ki nálama helyzetet. Az előző munkahelyemen a főnököm folyamatosan alázott, ordibált és olyan szinten semmibe nézett, ami nem emberhez méltó. Ráadásul ugymond veszélyes anyagokkal is dolgoztam , ami nagy felelősség volt, azaz folyamatos éberség és figyelem kellett, ami 8órán keresztül szörnyen fárasztó és szinte lehetetlen. Baktériumokkal dolgoztam és úgy éreztem, hogy rám másznak és megbetegítenek. Pedig azok "jó" bacik voltak, mert ők csinálták az antibiotikumhoz az anyagot. De azzal, hogy kiléptem az ajtón nem hagyhatott alább a figyelmem, hiszen még koszos voltam. Fel kellett ülni a buszra, gondosan ugyanarra a helyre, ugyanazon az  útvonalon hazamenni, közbe nem nyúlni semmihez , ruháimat ledobni a Földre és menni zuhanyozni. Akkor nyugodtam meg. De a közbe is koncentrálni kellett, hogy megfelelő ideig mossam magam. Nem számított mennyire éhes, szomjas voltam el kellett nyomi, mert először meg kellett tisztulnom.

Előzmény: boxerkutya (6014)