jmpetzval Creative Commons License 2016.01.30 0 0 304

 

 

A fórumok, ill. a netes kommunikáció egyik átka a félreérthetőség. Ha egy kellemes borozóban beszélgetünk, akkor bizonyosan úgy érted a mondandómat, ahogy gondoltam: mert nincs "ilyen" véleményem Rólad, nem is ismerlek, már hogyan is lehetne, írásaid alapján inkább szimpátiával nézem ténykedésedet. A soraimat a jó ismerősök, kollégák között megengedhető, humoros megjegyzésnek szántam, elnézést, hogy félreérthetőre sikeredett. Igaza lehet a feleségemnek, aki a viccelődéseimről azt tartotja, hogy senki sem nevet rajta, ellenben a hallgatóség fele vérig sértődik... :)  Komolyra fordítva: úgy vélem, semmi okod sincs elnézést kérni, és semmi gond nincs sem a véleményeddel, sem annak a kinyilvánításával.  Remélem ezzel tisztáztuk is a dolgokat: úgy mint eddig, továbbra is érdeklődve és tisztelettel olvasom a véleményedet.

 

Köszönöm :)

 

P.S.:

Egyébként a Minarikkal folytatott beszélgetésben mindkettőtökkel egyet tudok érteni. Sok igazságot véltem felfedezni a 280-as hozzászólásodban is, annak ellenére, hogy Laborzona bicajos képét is érdekesnek találtam...  

Előzmény: 1facsavar (303)