Faszakasza Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 12

Ettől hízni fogsz, nem fogyni: 30g-os adagból 22g cukor, a többi meg hulladék.

 

Azt állítod hogy egészségesen táplálkozol, én ebben egy picit kételkednék, abból kiindulva hogy:

 - megittad ezt anélkül hogy megnézted volna hogy mi van benne

 - 2 kanál olajat is raktál hozzá / ettél hozzá anélkül hogy bármilyen gyanú felmerült volna

 

Szerintem kezd ott hogy utánanézel hogy miben mennyi kalória van és mi az amit ajánlott / nem ajánlott enni ha fogyni akarsz. Súgok kicsit: cukor és olaj az tiltólistás. Az előbbi nagy ellenséged, az utóbbi üres kalória amit célszerű kihagyni. Ha csak 2 hétig veszed a fáradtságot hogy kalóriát számolj mindenben amit megeszel akkor már látni fogod hogy mi a helyzet. Én két verzióra tippelnék: 1) Sok olyasmit eszel/iszol amiről azt hiszed hogy nem túl magas a kalóriatartalma 2) Túl sokat eszel olyanból amiről azt hiszed hogy sokat szabad belőle enni, pedig aztán dehogy.

 

Étrendkiegészítők / shakek feleslegesek eleinte, majd ha izmosodni akarsz akkor ráérsz ebbe az irányba menni.

 

Én is csak azt tudom ismételni mint az első hozzászóló: nem hókuszpókusz a fogyás. Negatív kalória mérleget kell beállítani és betartani, de ez csak akkor fog menni ha eleinte számolsz. 2 hét számolás után már ránézésre is. Heti 3-4 óra mozgással és rendesen betartott étrenddel ki van zárva hogy ne kezdj fogyni.

 

Előzmény: Janka22 (9)