Törölt nick Creative Commons License 2016.01.15 0 0 279

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki segíteni ajánlani olyan gasztros dokit aki a hasnyálmirigy epe a szakterülete. Több éve fennálló emésztési gondokkal küzdök. Eddig mindig gyomor beleket vizsgálták mert 2x volt refluxgátló műtétem. Azt hittem ezután majd másfelw is kutakodnak de tévedtem. Kb. Egy hónapja brassói evést kővetően úgy begörcsöltem azt hittem itt a vég. Elmentem háziorvoshoz aki kreon buscopant irt fel. Napról napra rosszabbul voltam az egész ünnepeket végigszenvedve. Voltam gasztos dokinál aki kilégzéses teszteket csinált laktóz és laktulózra mindkettő pozitiv lett. Keményítő terhelés sajnos nem volt. Azt mondja felborul a bélflóram amire normixot kapok de abszolút nem használ. A tüneteim állandó köldök körül és jobb felhasban mélyen görcsös szúró fájdalom ami a hátba kisugárzik. Evés után hányinger puffadás korgas morgas iszonyatos bélgázosodás. Uh nem látta hasnyálmirigyet mert bélgázzal fedett de én érzem hogy ö a ludas. Valami ott nem jó akár müködésbeli vagy más probléma. 1 honap alatt több mint 6 kilot fogytam az étvágyam is pocsék. Most szerintem a kaja váltotta ki mert vannak jobb időszakaim is akkor több mindent eszegettem de ha kicsit is megszegem jön a hasmenés rosszullét stb. Bpest  vagy Szegeden szeretnék keresni ez irányban orvost akár magánban is ha tudtok segíteni nagyon megköszönném. 😊