Törölt nick
2016.01.12
|
|
0 0
453
|
LA Kings (4) - @Detroit Red Wings (2)
Kopitar, Kings end Red Wings' four-game win streak
http://www.nhl.com/gamecenter/en/recap?id=2015020633
Várható volt! AZ LA Kings jobb csapat, a Chicago mellett az utóbbi évek sikercsapata! Kopitar nagyon jó volt, ő most a szlovén hoki zászlóvivője! A kapusok mindkét oldalon jók voltak, vezettünk ugyan, de simán fordított a Kings! 3-2-es állásnál kockáztattunk, de az Empty Net nem nekünk kedvezett, így lett 4-2... De jó volt ez a pár meccs, amit megnyertünk! :D |
Előzmény: Törölt nick (452)
|
|