Törölt nick Creative Commons License 2016.01.06 0 0 445

Úgy érzem idén sem lesz sajnos több a csapatban mint az első rájátszás kör. De a nagyobb gond akkor lesz amikor Zetterberg és Datsyuk szép lassan abbahagyja...