Törölt nick
2016.01.05
|
|
0 0
442
|
A DRW-ben Mrazek nagyon jól védett, azt meg kell hagyni! Helyzetek mindkét oldalon voltak, most a Detroit volt szerencsésebb! Az NJD hálóőre is nagyszerű napot fogott ki, Schneidernek is jár a dicséret! Még az 1-0 ellenére is! |
|