Törölt nick Creative Commons License 2016.01.02 0 0 439

Red Wings 4 Sabres 3

 

Na végre, győztünk! Még ha nehezen is! Hála TomᚠTatarnak! :) Az  nhl.comösszefoglalóját látva azt kell mondjam, hogy nagyon elfogultak voltak a kommentátorok a Buffalo felé... :(