Red Wings 4 Sabres 3
Na végre, győztünk! Még ha nehezen is! Hála Tomá Tatarnak! :) Az nhl.comösszefoglalóját látva azt kell mondjam, hogy nagyon elfogultak voltak a kommentátorok a Buffalo felé... :(