Ja és a Pittsburgh Penguins ellen 2-0-ra vezettünk! Onnan jöttek fel, és 5-2-re simán legyőztek minket! A 3. harmadban teljes összeomlás volt... Nehéz ezt megemésztenem! Malkin és Crosby jó játékosok!