Törölt nick Creative Commons License 2015.12.31 0 0 89

B.U.É.K ! :)

 

Aj de örülök, hogy így az év utolsó napján rátok találtam! Ha hiszed ha nem pont öt kerestem! Ilyen tartáshoz kerestem tyúkot! Komolyan el se hiszem! Most alakítom majd ki a kertet (egyenlőre papíron tervezek) éppen azzal szenvedek, mi, hogy legyen, Egy alap állományon gondolkodom (30-50) tojók de még azt nem izzadtam ki mekkora legyen a fix (kifutó) területük, mert nem akarom hogy kopárrá tegyenek mindent illetve vetésforgóba lenne így trágyáznának. Végül is nem gond ha őszre kopaszítanak de ne előbb! A kicsiknek pedig külön lesz tologatós ól-kifutó. Külön öröm, hogy Józsi írta inkább hús fajta. Na csak azt szerettem volna, hogy 50 napos csibét szeretnék majd, ha jól figyeltem márciusban lesz aktuális? De minden esetre akörül lenne ideális nekem mert februárban remélem már költözhetek és egy hónap azért kell, hogy megépítsek elrendezek pár dolgot kezdésnek. 

 

Én ugyan pesti vagyok még de Csertőre mennék majd nyulakért is és inkább szeretnék tőled vásárolni, ha ez nem gond. 

 

Egyébként arra törekszem, hogy Magyar fajtákkal népesítsem be a kis kertem (1750nm )úgy állatokból mint növényekből. Ha sikerül önellátásra törekszem, nincsenek nagy terveim csak egyszerűen, egészségesen, boldogan élni....

 

 

(remélem nem baj a tegezés)

 

Még egyszer Boldog Új Évet mindenkinek