Törölt nick Creative Commons License 2015.12.28 0 0 130

Kár, hogy befellegzett a Sportklubnak! :( Azért Léderer Ákos jól közvetítette a Fehérvár meccseit! Új életet kezdenek majd az EBEL mérkőzések az M4-en!