saválló Creative Commons License 2015.12.28 0 0 88623

Tudom csábító az olcsó bekerülési költség, aránylag jó felszereltség, a tartósság, és az ember mégiscsak Audival közlekedik.

 

Ez eddig szép, és jó, ennyiért valójában nem lehet jó állapotú TDI-ket kapni csak leharcoltakat csillio km-el.

 

Ezért esetleg jó lenne a nyomatékszegény, erőtlen igaz A-B-be eljutáshoz elégséges teljesítménnyel rendelkező 1.6-os benzines is.

 

Arra amire neked kellene még talán elfogadható fogyasztást is tudna produkálni, sok rövid távra inkább ne ezt, sokat tud kajálni benzinből.

 

Ha kifogod, könnyen meglehet,  jön a magas olajfogyasztás, de nem törvényszerű ennél a motornál.

Az enyém zabálta azt is a benzinnel egyetemben.

Trafóval volt gond ( csere), injektorokkal (akadozó, vagy magas alapjárat, gázpedál taposása eredménytelenül),  üzemanyagpumpával....

Aki meg tud barátkozni a használatfüggő kisebb/nagyobb  fogyasztással annak lehet bejön az A4/1.6 benzines páros.

 

Most is van a családban egy 1.6-os VW motoros benzines az viszont alig csipegeti az olajat.

 

Személy szerint én nem vennék benzinest még rövid távokra sem, mondjuk én diesel párti vagyok + 5 évig volt (mégis) ilyen motoros benzinesem.:(

 

Ez csupán személyes vélemény ettől lehet másnak homlokegyenest eltérő véleménye ugyanerről.

Előzmény: fordjee0001 (88620)