ZsuR Creative Commons License 2015.12.22 0 0 26

Meg nem ismerem a titanium edenyeket - leginkabb campinghez hasznalt cuccokat latok belole, azt meg nem csinalom (marmint a taborozast...)

 

Ami a teflon es a nem teflon bevonatot illeti... mar egy ideje mi is teflon nelkul vagyunk.

Az igazsag az, hogy egy ido utan karcos lesz, es jon az uj vasarlas... nem szeretem.

 

A zomancos belseju ontottvasakat fozesre, parolasra hasznalom, sutesre nem annyira.  Az oka - ha a zomancos belsejut forrositom fel mielott beleteszek zsiradekot es utana hust, az nem tesz jot a zomancnak.

Erre a bevonat nelkuli onottvasat hasznalom es szeretem... ugyes hasznalattal felveszi a versenyt a teflonnal - nem sul le benne semmi sem.  Viszont... a hus szepen pirul, es az edeny aljan a lesult hus/szosz mennyei izt ad.

 

A savas eteleket szeretem rozsdamentesben sutni-fozni.

 

Aztan ott a legujabb szerelem - a vas serpenyo... bevonat nelkul.  Mas a hoelosztasa, orom benne fozni sutni.

 

Igazabol nem hianyzik mas anyagbol keszult labos, fazek.  

 

Jenaiban soha nem foztem - de sutni szeretek benne, most is van par amit szivesen hasznalok. Vastag porcelan talakat is szeretek sutesre hasznalni...

Előzmény: _Fefe__ (8)