Törölt nick Creative Commons License 2015.12.14 -1 6 116329

Felhívás!


Újabb csóró csaló a fedélzeten aki nem más mint "Nextev" Hajdú László!


Hirdetett pár H0 mozdonyt, vagont, és megkerestem veszek tőle 3 db Y személykocsit, jó lesz donornak. Megkerestem, válaszolt, pénzt + webox költséget átutaltam, szerdán be is rakta egy webox boxba azóta semmi hír róla.Sajnos nem sok időt szántam a részletekre, megnézni ki is ez az ürge, így szerdára már rájöttem valószínű egy újabb megélhetési csaló. Szerda estére már tudtam átvert, mivel a webox terminál nem küldött mail értesítést csomag feladásáról és természetesen azóta sem hogy meg érkezett volna. Mivel csak 18E ft ról van szó ez csak szabálysértés, így sok értelme nincs rendőrségi ügyet csinálni belőle, meg amúgy is nálunk máshogy járunk el a csalókkal.


Tehát ha valaki találkozna ezzel: Hajdú László OTP 11773339-01361504 vagy 5321-8015-0316-8421 ne utaljon neki előre!

 

És most játszunk egy más játékot blood money azaz vérdíj.


Aki segít nekem előkeríteni annak cserébe felkínálok egy H0 Roco (1:100) mérőkocsit. Mivel engem a pénz nem érdekel, jobban inkább az, hogy kitakarítsuk az ilyen piszkokat a környezetünkből.Mindig is voltak és lesznek is ilyen megélhetési csalók itt a börzén is, csak elszomorító az a tény hogy ért és érdekli is a modellezés és a nagyvasút is az ilyet.Nagyon sok terméket vettem itt pusztán a bizalomra hagyatkozva, de ezek után elgondolkodom, mert így nem sok értelmét látom már ennek.
Remélem az ilyen szerencsétlen az anyja temetésére, vagy a rákos gyereke kezelésére költi ezt a hatalmas összeget!
További jó börzézést.